Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PhotoBook 1.1

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Caffeinatd Cocoa Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.09.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 352

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PhotoBook 1.1

PhotoBook to sprawna przeglądarka grafiki.

Aplikacja umożliwia filtrowanie obrazów, przeglądanie zdjęć jako pokazów slajdów z efektami przejść, a także daje możliwość importu do iPhoto.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • FuturixImager

  Na rynku istnieje obecnie wiele przeglądarek grafik, walczących o uznanie użytkowników. Którą najlepiej wybrać, aby mieć maksymalny komfort użytkowania?

 • Tux Paint

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.

 • ACDSee

  Spolszczenie popularnej przeglądarki graficznej w wersji 5

 • Fresh View

  Fresh View 8.34 to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi poszukującemu dobrej przeglądarki i organizatora multimediów.

 • IrfanView

  IrfanView program graficzny dostępny na darmowej licencji. Do pobrania najnowsza wersja dostępna na system operacyjny Windows .


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PhotoBook 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ