Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MultiShow 2.7.1

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Werner Randelshofer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.09.2008
Rozmiar: 10.8 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 249

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MultiShow 2.7.1

MultiShow to wszechstronna przeglądarka dokumentów oparta o Java.

Aplikacja pozwala przeglądanie plików graficznych, audio, video oraz tekstowych. Wspiera formaty: AIFF, GSM, IFF-8SVX, MIDI, MP2, MP3, Sun Audio, Wave, AVI, IFF-ANIM+SLA, IFF-ANIM+ANFI, MPEG1+, QuickTime Movie, BMP, FPX, GIF, IFF-ILBM, JPEG, PNG, PNM, TIFF, HTML, Plain, PDF, RTF.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Ashampoo Photo Commander

  Ashampoo Photo Commander służy do przeglądania, edycji oraz zarządzania zdjęciami.

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.

 • ABBYY FineReader Professional

  Download ABBYY FineReader Professional 11 za free. ABBYY FineReader Professional 11 pozwala przekształcać zeskanowane dokumenty i zdjęcia do formatu umożliwiającego edycję. Program działa po polsku. Pobierz za darmo inne programy z pobierz.pl.

 • FuturixImager

  Na rynku istnieje obecnie wiele przeglądarek grafik, walczących o uznanie użytkowników. Którą najlepiej wybrać, aby mieć maksymalny komfort użytkowania?

 • FastStone MaxView

  FastStone MaxView 2.5 to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy szukają nie zabierającej dużo pamięci, uniwersalnej przeglądarki do różnego typu grafik.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MultiShow 2.7.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ