Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

JAlbum 8.5.1

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Datadosen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.09.2008
Rozmiar: 10,2 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 526

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis JAlbum 8.5.1

JAlbum to darmowy program służący do tworzenia galerii internetowych.

Aplikacja wspiera technikę „przeciągnij i upuść”, automatycznie generuje miniaturki zdjęć w galerii. Gotowa galeria może zostać zapisana w formacie HTML lub jako prezentacja Slideshow. Użytkownik może skorzystać z szablonów galerii lub stworzyć własny projekt.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • XnView

  XnView Complete jest programem do konwersji i przeglądania plików graficznych. Umożliwia on otwarcie ponad 400 różnych typów plików oraz konwersję 50 formatów.

 • FastStone Image Viewer

  FastStone Image Viewer 4.2 to darmowa przeglądarka grafiki, służąca zarówno do oglądania zdjęć, jak też i do dokonywania niewielkich czynności edycyjnych. Przyda się z pewnością każdemu, kto lubi przeglądać swoje kolekcje.

 • FastStone MaxView

  FastStone MaxView 2.5 to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy szukają nie zabierającej dużo pamięci, uniwersalnej przeglądarki do różnego typu grafik.

 • Ashampoo Slideshow Studio HD 2

  Z pewnością każdy użytkownik ma na swoim twardym dysku mnóstwo zdjęć. Najlepiej oglądać ja jako pokaz slajdów, czyli slideshow. Do tego celu może posłużyć Ashampoo Slideshow Studio HD 2, łatwy w obsłudze program pozwalający na wykonywanie fajnie wyglądających prezentacji.

 • ACDSee Photo Manager

  ACDSee Photo Manager pomoże Ci posortować posiadane zbiory zdjęć, zrobić ich kopię zapasową i w razie potrzeby edytować.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: JAlbum 8.5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ