Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Galerie 5.4.0

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Myriad Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.09.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger"
Liczba pobrań: 284

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Galerie 5.4.0

Galerie to popularny, darmowy program do tworzenia galerii internetowych.

Użytkownik może w prosty i szybki sposób stworzyć własną galerię internetową. Program wspiera technikę „przeciągnij i upuść”, umożliwia dodawanie podpisów i komentarzy do zdjęć także przez odwiedzających naszą galerię. Nowa wersja posiada kilka ulepszeń.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Ashampoo Slideshow Studio HD 2

  Z pewnością każdy użytkownik ma na swoim twardym dysku mnóstwo zdjęć. Najlepiej oglądać ja jako pokaz slajdów, czyli slideshow. Do tego celu może posłużyć Ashampoo Slideshow Studio HD 2, łatwy w obsłudze program pozwalający na wykonywanie fajnie wyglądających prezentacji.

 • Photoscape

  Bardzo proste w obsłudze, niezwykle popularne i posiadające mnóstwo opcji narzędzie przeznaczone do mniej zaawansowanych użytkowników.

 • Fresh View

  Fresh View 8.34 to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi poszukującemu dobrej przeglądarki i organizatora multimediów.

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.

 • ACDSee

  Spolszczenie popularnej przeglądarki graficznej w wersji 5


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Galerie 5.4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ