Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Galerie 5.4.0

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Myriad Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.09.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger"
Liczba pobrań: 284

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Galerie 5.4.0

Galerie to popularny, darmowy program do tworzenia galerii internetowych.

Użytkownik może w prosty i szybki sposób stworzyć własną galerię internetową. Program wspiera technikę „przeciągnij i upuść”, umożliwia dodawanie podpisów i komentarzy do zdjęć także przez odwiedzających naszą galerię. Nowa wersja posiada kilka ulepszeń.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Picasa

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony przez firmę Google, przeznaczony do katalogowania i prostej obróbki grafiki i fotografii.

 • Tux Paint

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.

 • Photoscape

  Bardzo proste w obsłudze, niezwykle popularne i posiadające mnóstwo opcji narzędzie przeznaczone do mniej zaawansowanych użytkowników.

 • ACDSee

  Spolszczenie popularnej przeglądarki graficznej w wersji 5

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Galerie 5.4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ