Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ABBYY FineReader Express Edition for Mac

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: ABBYY Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.03.2011
Rozmiar: 238 MB
System operacyjny: Mac OS X
Liczba pobrań: 227

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ABBYY FineReader Express Edition for Mac

ABBYY FineReader Express Edition for Mac to edycja doskonałego program do przerabiania grafiki do formy edytowalnej, przeznaczona na komputery Mac. Pozwala na precyzyjne przekształcenie dokumentów drukowanych, dokumentów prawnych, plików PDF, arkuszy kalkulacyjnych oraz zdjęć wykonanych aparatem cyfrowym.  Zachowane zostaje przy tym formatowanie oraz oryginalny układ. Warto zauważyć, że aplikacja ta została przystosowana do systemów Mac OS i pozwala na wykorzystanie wszystkich możliwości tej technologii.

Jest możliwy download ABBYY FineReader Express Edition for Mac w wersji demo. Pozwala ona na korzystanie z funkcji programu przez 15 dni. To czas wystarczający na to, aby poznać wszystkie funkcje programu. Obrabiane dokumenty możemy zapisywać do formatu rtf, xls, PDF oraz html. Warto podkreślić, że aplikacja rozpoznaje ponad 170 języków! Pobierz ABBYY FineReader Express Edition for Mac i przekonaj się o tym samemu. To doskonała okazja do sprawdzania, jak łatwo można sprowadzać do formy edytowalnej wszelkiego rodzaju dokumenty i grafiki.

Warto dodać, że jest to wydanie ABBYY FineReader Express Edition pl, a więc nikt nie będzie miał problemów z obsługą aplikacji. Jest ona doskonale rozpoznawalna przez wszystkich znawców tematu, zaś jakość rozpoznawania nie pozostawia wiele do życzenia. Dodatkowo aplikacja ta prostuje obrazy i usuwa z nich zanieczyszczenia. Dobrym pomysłem jest także przeróbka zdjęć dokumentów wykonanych aparatem cyfrowym – tu ABBYY FineReader Express Edition również nie zawodzi. Możemy bez trudu skleić ze sobą kilka obrobionych dokumentów. Download aplikacji w wersji demo pozwoli się o tym przekonać.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • ACDSee Photo Manager

  ACDSee Photo Manager pomoże Ci posortować posiadane zbiory zdjęć, zrobić ich kopię zapasową i w razie potrzeby edytować.

 • Photoscape

  Bardzo proste w obsłudze, niezwykle popularne i posiadające mnóstwo opcji narzędzie przeznaczone do mniej zaawansowanych użytkowników.

 • Tux Paint

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.

 • Vallen JPegger

  Vallen JPegger 5 to darmowy program do obsługi grafiki oraz edytowania tagów mp3

 • ACDSee

  Spolszczenie popularnej przeglądarki graficznej w wersji 5


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ABBYY FineReader Express Edition for MacAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ