Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TurboCAD Mac Designer 2D

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: IMSI
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.09.2008
Rozmiar: 325 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 1638

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis TurboCAD Mac Designer 2D

TurboCAD Mac Designer  to specjalistyczny program służący do tworzenia rysunków technicznych 2D.

Program oferuje funkcje zbliżone do tych, jakie znaleźć można w bardzo kosztownych programach tego typu. Może być używany do tworzenia planów mieszkań czy krajobrazu, diagramów, elektroniki, modeli zabawek, map, ilustracji itp. Będzie użyteczny dla inżynierów, architektów, budowniczych, projektantów, ilustratorów, hobbystów...
Wspiera formaty: AutoCAD DWG/DXF, JPEG (tylko export), CGM (tylko import), Adobe EPS (tylko export), Adobe Illustrator, BMP, PICT, Spline (tylko export), TEXT, Claris CAD (tylko import).
Uwaga!
Kliknięcie „pobierz” przekierowuje na stronę producenta, gdzie, aby pobrać program należy się zarejestrować.


Podobne Programy do projektowania CAD

 • Rama

  RAMA1.3 jest programem stworzonym przez firmę Specbud, umożliwiającym zaawansowaną analizę statyczną płaskich (2D) układów prętowych.

 • ++CAD

  ++ CAD 2011 to fantastyczna aplikacja, pozwalająca na kreślenie rozbudowanych rysunków technicznych.

 • BricsCad

  AutoCAD to program do projektowania, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Jednak nie wszystkich stać na wydanie niemałych pieniędzy na jego zakup. Można jednak użyć tańszego „zamiennika” programu, który zwie się BricsCad.

 • ProgeCAD

  ProgeCAD 2011 to najnowsza edycja program pomocnego przy tworzeniu projektów dwu i trójwymiarowych. Jest ono mocno wzorowane na AutoCAD i podobnych, dlatego też jeśli je znasz, szybko opanujesz interfejs tej aplikacji.

 • Solid Edge 2D

  Solid Edge 2D to profesjonalny program służący przede wszystkim do tworzenia dokumentacji technicznej za pomocą rysunków dwuwymiarowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TurboCAD Mac Designer 2DAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD