Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoCAD for Mac

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: Autodesk
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.09.2010
System operacyjny: Mac OS X
Liczba pobrań: 1510

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AutoCAD for Mac

AutoCAD Mac to – jak sama nazwa wskazuje – wydanie najlepszego programu do projektowania na Maca. Po latach braku wydań na tą platformę, posiadacze tych komputerów mogą cieszyć się w końcu z bogatych możliwości aplikacji. Oczywiście nie jest możliwy download AutoCAD for Mac bez uiszczenia opłaty, mamy jednak wersję trial, która przez ograniczony czas pozwala na testowanie możliwości programu. Jest ona oczywiście darmowa i można zyskać ją klikając w link pod tym opisem.

Głównym zadaniem AutoCAD Mac jest umożliwienie projektowania obiektów 2D i 3D. na tym jednak nie koniec – zaimplementowano tu do wykorzystania mnóstwo innych, użytecznych funkcji, jak na przykład możliwość graficznego przeglądania plików Cover Flow. Możliwe jest także korzystanie z myszy multitouch, a trzeba też dodać, że są też wspierane notebooki Maca, które posiadają panele dotykowe. Każdy posiadacz Macintosh używający AutoCAD może skorzystać z dziesiątków przydatnych funkcji. Nie ma sensu wymieniać ich wszystkich, najlepiej pobrać wersję testową i samemu przetestować wszystkie opcje oraz możliwości aplikacji – a jest ich mnóstwo.

Co prawda tego wydania AutoCAD nie ma po polsku, jednak każdy projektant z pewnością doskonale zna język angielski, który jest głównym językiem aplikacji. Warto też dodać, że producent programu, Autodesk, ma zamiar wprowadzić na rynek także aplikację mobilną pod iPad, iPhone oraz iPoda. Dzięki temu będzie można używać AutoCAD w każdym miejscu i każdej chwili, przez co żaden ważny projekt nie umknie uwagi projektanta. Zapraszamy więc wszystkich użytkowników Mac do pobrania stworzonej specjalnie dla nich wersji AutoCAD. Dla projektantów jest to bezcenne narządzie pracy.

Podobne Programy do projektowania CAD

 • CAD Rozkrój

  CAD Rozkrój jest profesjonalnym programem przeznaczonym dla wytwórni meblowych i pracowni stolarskich pozwalający na zautomatyzowanie procesu tworzenie płyt meblowych.

 • ++CAD

  ++ CAD 2011 to fantastyczna aplikacja, pozwalająca na kreślenie rozbudowanych rysunków technicznych.

 • DWG TrueView

  Darmowy DWG TrueView 2011 to aplikacja służąca do przeglądani projektów utworzonych w AutoCAD

 • ProgeCAD

  ProgeCAD 2011 to najnowsza edycja program pomocnego przy tworzeniu projektów dwu i trójwymiarowych. Jest ono mocno wzorowane na AutoCAD i podobnych, dlatego też jeśli je znasz, szybko opanujesz interfejs tej aplikacji.

 • Power NET+

  Power NET+ jest bezpłatną aplikacją służącą do wirtualnej aranżacji wnętrz.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoCAD for Mac

dodał: ~Pawel , 24.11.2012

Mam zamiar sprawdzić jak to działa pod względem projektowania części precyzyjnych.\\nUżywam MacBook Pro

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD