Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Houdini Apprentice 11.1.67

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: Side Effects Software Inc.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 09.09.2008
Data modyfikacji: 29.09.2011
Rozmiar: 201 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 441

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Houdini Apprentice 11.1.67

Houdini Apprentice to program do tworzenia grafiki trójwymiarowej o dużych możliwościach.

Został wyposażony w bogatą bazę ciekawych efektów oraz wiele praktycznych narzędzi.  to program do tworzenia zaawansowanej grafiki 3D oraz innych wizualnych animacji. Aplikacja posiada wiele potężnych narzędzi oraz wbudowanych efektów - przykładowo realistycznie wyglądający dym czy ogień. Ważną zaletą programu jest łatwa obsługa oraz możliwość dokonania szybkich zmian w tworzonym projekcie. Wersja Apprentice jest przeznaczona dla osób, które uczą się obsługi programów z serii Houdini.  
Uwaga!
Kliknięcie „pobierz” przekierowuje na stronę producenta, gdzie, aby pobrać program należy się zarejestrować. W wersji Apprentice maksymalna rozdzielczość prac to 720 na 576, dodawany jest do nich również znak wodny.

Podobne Modelowanie 3D

 • Autodesk Maya 2011

  Maya 2011 to najnowsze wydanie znanego narzędzia do tworzenia grafiki trójwymiarowej oraz modelowania, animacji i symulacji. Wykorzystuje się je do tworzenia efektów specjalnych w programach, grach komputerowych, a także filmach i „flaszkach”.

 • SketchUp Google

  SketchUp Google to darmowy program do trójwymiarowego tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.

 • Misfits Model 3D

  Misfit Model 3D to wydajny, niezwykle przyjazny dla użytkownika program do modelowania 3D.

 • K-3D

  K-3D to aplikacja służąca do modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania.

 • 3ds Max 2012

  Autodesk 3ds Max 2011 to potężne narzędzie służące do wykonywania animacji w pełnym trójwymiarze, za którego powstanie odpowiada ta sama firma, która stworzyła również znany i popularny AutoCAD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Houdini Apprentice 11.1.67Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ