Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Morph Age Pro 4.0.4

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Creaceed
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 02.05.2009
Rozmiar: 27.3 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 537

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Morph Age Pro 4.0.4

Morph Age Pro to zaawansowane narzędzie do morphingu (przekształcania obrazu polegającego na płynnej zmianie jednego obrazu w inny) dla użytkowników systemu Mac OS X 10.5 "Leopard". To świetne narzędzie służące do edycji grafiki, zaprojektowane i rozpowszechniane przez firmę Creaceed, posiada praktycznie nieograniczone możliwości obróbki zdjęć zapisanych w różnych formatach (TIFF, PDF, GIF, JPEG). Efekt końcowej pracy zostaje zapisany jako plik w formacie filmowym do odtwarzanie w programie Quick Time. Program współpracuje miedzy innymi z aplikacjami iMovie, iPhoto czy iDVD. Najnowsza wersja programu Morph Age Pro - 4.0.4 - do ściągnięcia za darmo ze strony pobierz.pl.    

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.

 • Artweaver

  Spolszczenie prostego programu do tworzenia grafiki.

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Morph Age Pro 4.0.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ