Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Morph Age Pro 4.0.4

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Creaceed
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 02.05.2009
Rozmiar: 27.3 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 537

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Morph Age Pro 4.0.4

Morph Age Pro to zaawansowane narzędzie do morphingu (przekształcania obrazu polegającego na płynnej zmianie jednego obrazu w inny) dla użytkowników systemu Mac OS X 10.5 "Leopard". To świetne narzędzie służące do edycji grafiki, zaprojektowane i rozpowszechniane przez firmę Creaceed, posiada praktycznie nieograniczone możliwości obróbki zdjęć zapisanych w różnych formatach (TIFF, PDF, GIF, JPEG). Efekt końcowej pracy zostaje zapisany jako plik w formacie filmowym do odtwarzanie w programie Quick Time. Program współpracuje miedzy innymi z aplikacjami iMovie, iPhoto czy iDVD. Najnowsza wersja programu Morph Age Pro - 4.0.4 - do ściągnięcia za darmo ze strony pobierz.pl.    

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Artweaver

  Spolszczenie prostego programu do tworzenia grafiki.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.

 • Photo Collage Max

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Morph Age Pro 4.0.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ