Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Intaglio 3.0.1

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Purgatory Design
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.09.2008
Rozmiar: 8.0 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 146

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Intaglio 3.0.1

Intaglio to prosty program służący do edycji grafiki.

Aplikacja ma przyjazny interfejs i stosunkowo duże możliwości.
Tradycyjne narzędzie do malowania oraz tworzenia ilustracji z intuicyjnym interfejsem. Cechuje go prostota obsługi programów graficznych napisanych dla systemu Mac oraz spore możliwości edycji grafiki. Dzięki niemu można otwierać i edytować pliki stworzone przy pomocy innych narzędzi graficznych, dodawać i modyfikować tekst oraz korzystać z wbudowanych efektów.

Uwaga!
Funkcjonalność wersji Demo została ograniczona: nie można zapisywać obrazków, niemożliwy jest eksport do SVG oraz nie działa funkcja LinkBack, obrazki drukowane, ekportowane do PDF oraz jako bitmapy noszą znak wodny.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • Artweaver

  Spolszczenie prostego programu do tworzenia grafiki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Intaglio 3.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ