Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Inkscape 0.47

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: inkscape.org
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 08.09.2008
Rozmiar: 75.3 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 369

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Inkscape 0.47

Inkscape to program służący do edycji grafiki wektorowej.

Aplikacja daje możliwość pracy z krzywymi, ścieżkami, warstwami, umożliwia grupowanie obiektów, obsługę masek, eksport do PNG.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • Artweaver

  Spolszczenie prostego programu do tworzenia grafiki.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Inkscape 0.47Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ