Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Image Tricks 2.4

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: BeLight Software, Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.09.2008
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 511

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Image Tricks 2.4

Image Tricks to ciekawy program do edytowania i tworzenia grafiki.

Aplikacja zmienia obrazy za pomocą wbudowanych filtrów, efektów czy algorytmów w interesujące grafiki, które można wykorzystać jako tła w wizytówkach, stronach www itp. Użytkownik ma do wyboru opcje wyostrzania, kontrastu, rozmywania, rozmaite efekty (m.in. kalejdoskop, mozaika, krystalizacja itp.). W sumie program udostępnia 63 efekty i filtry, 12 sposobów generowania grafiki, 30 masek. Importuje obrazki w 20 formatach (m. in. TIFF, JPEG, GIF, PDF, EPS). Aplikacja integruje się z iPhoto.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • StudioLine Photo Basic

  Najnowsza wersja darmowego programu służącego przede wszystkim do przeglądania i katalogowanie zdjęć. StudioLine Photo Basic 4.0 oferuje wszystkie najważniejsze funkcjonalności, które tego typu pakiet posiadać powinien, a do tego jest niezwykle prosty w obsłudze i może pochwalić się ergonomicznym menu.

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

 • Speedy Painter

  Speedy Painter - prosty w uzyciu, całkowicie darmowy edytor graficzny, który niewymaga instalacji.

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Image Tricks 2.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ