Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Image Tricks 2.4

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: BeLight Software, Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.09.2008
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 512

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Image Tricks 2.4

Image Tricks to ciekawy program do edytowania i tworzenia grafiki.

Aplikacja zmienia obrazy za pomocą wbudowanych filtrów, efektów czy algorytmów w interesujące grafiki, które można wykorzystać jako tła w wizytówkach, stronach www itp. Użytkownik ma do wyboru opcje wyostrzania, kontrastu, rozmywania, rozmaite efekty (m.in. kalejdoskop, mozaika, krystalizacja itp.). W sumie program udostępnia 63 efekty i filtry, 12 sposobów generowania grafiki, 30 masek. Importuje obrazki w 20 formatach (m. in. TIFF, JPEG, GIF, PDF, EPS). Aplikacja integruje się z iPhoto.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • ImageTasks

  ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik.

 • Photivo

 • Photo Collage Max

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.

 • Photobie

  Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Image Tricks 2.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ