Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Image Buddy 4.0

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: KepMad Systems
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 08.09.2008
Rozmiar: 13.1 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 307

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Image Buddy 4.0

Image Buddy to aplikacja służąca do prostego drukowania zdjęć.

Program wspiera technikę „przeciągnij i upuść”, integruje się z iPhoto. Użytkownik ma możliwość dodawania transparentnych obrazów tła, drukowania zdjęć wyższej jakości. Program wspiera formaty:  JPEG, TIFF, JPEG 2000 i PICT.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photivo

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • ImageTasks

  ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik.

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Image Buddy 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ