Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Funtastic Photos 1.0.6

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Ohanaware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.05.2009
Rozmiar: 40.5 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 284

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Funtastic Photos 1.0.6

Funtastic Photos 1.0.6 to interesująca alternatywa na rynku programów do edycji i tworzenia grafiki dla systemów z serii  Mac OS X. Ta rozbudowana aplikacja, której wersja trial dostępna jest bezpłatnie do pobrania ze strony pobierz.pl, zawiera wiele interesujacych funkcji, jak na przykład wbudowana przeglądarka grafiki, możliwośc importu zdjęć zapisanych w różnych formatach (JPEG, JPG2K, PNG, GIF, BMP, PICT, TIFF, EXR, PSD, RAW), kadrowanie, wyostrzanie, auto-korekcja i nie tylko. Producent aplikacji Funtastic Photos 1.0.6, firma Ohanaware, użytkownikom systemów Mac OS X umożliwiła również opcję współpracy z innymi aplikacjami i serwisami, w tym z programem Fun Card Maker 1.0.2 czy serwisem Facebook. Pobierz juz dziś program Funtastic Photos 1.0.6 całkowicie za darmo ze strony pobierz.pl i przekonaj się, że nie trzeba posiadac specjalistycznego oprogramowania by tworzyć świetną grafikę.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.

 • Mały Malarz

  Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Funtastic Photos 1.0.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ