Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Funtastic Photos 1.0.6

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Ohanaware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.05.2009
Rozmiar: 40.5 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 288

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Funtastic Photos 1.0.6

Funtastic Photos 1.0.6 to interesująca alternatywa na rynku programów do edycji i tworzenia grafiki dla systemów z serii  Mac OS X. Ta rozbudowana aplikacja, której wersja trial dostępna jest bezpłatnie do pobrania ze strony pobierz.pl, zawiera wiele interesujacych funkcji, jak na przykład wbudowana przeglądarka grafiki, możliwośc importu zdjęć zapisanych w różnych formatach (JPEG, JPG2K, PNG, GIF, BMP, PICT, TIFF, EXR, PSD, RAW), kadrowanie, wyostrzanie, auto-korekcja i nie tylko. Producent aplikacji Funtastic Photos 1.0.6, firma Ohanaware, użytkownikom systemów Mac OS X umożliwiła również opcję współpracy z innymi aplikacjami i serwisami, w tym z programem Fun Card Maker 1.0.2 czy serwisem Facebook. Pobierz juz dziś program Funtastic Photos 1.0.6 całkowicie za darmo ze strony pobierz.pl i przekonaj się, że nie trzeba posiadac specjalistycznego oprogramowania by tworzyć świetną grafikę.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Fotosizer

  Ściągnij Fotosizer na swój komputer zupełnie za darmo!

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.

 • Mały Malarz

  Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Funtastic Photos 1.0.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ