Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CocoThumbX 3.1

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Sven Janssen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.09.2008
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 207

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CocoThumbX 3.1

CocoThumbX to program umożliwiający w prosty sposób tworzenie miniaturek.

Aplikację obsługuje się za pomocą metody „przeciągnij i upuść.” CocoThumbX wspiera formaty: graficzne: PDF, JPG, PNG, TIFF, GIF, TARGA, EPS, IFF, PICT, BMP, ICNS, PSD, SGI, tekstowe: TXT, DOC, RTF, RTFD, HTML, TXT, PLIST.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • Fotosizer

  Ściągnij Fotosizer na swój komputer zupełnie za darmo!

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CocoThumbX 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ