Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BlitzTools WaterMarker 3

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Wolf Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.09.2008
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 464

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BlitzTools WaterMarker 3

BlitzTools WaterMarker to program służący do nanoszenia na fotografie znaków wodnych.

Aplikacja pozwala dodać do zdjęcia tekst, małą grafikę lub znak wodny, stworzony przez użytkownika. BlitzTools WaterMarker umożliwia także zmienianie rozmiaru grafiki, tworzenie miniaturek w sposób automatyczny oraz grupowe zmienianie nazw dokumentów.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photobie

  Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu.

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.

 • Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach.

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BlitzTools WaterMarker 3

dodał: ~zmiencie wynik , 10.06.2009

patrz na imie

dodał: ~lol , 10.06.2009

lol

dodał: ~gre , 10.06.2009

fajniw yglada

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ