Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArtRage 2.5 Starter Edition

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Ambient Design Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.09.2008
Rozmiar: 8.4 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 1127

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ArtRage 2.5 Starter Edition

ArtRage 2.5 Starter Edition to darmowa aplikacja służąca do tworzenia i przerabiania obrazów.

To symulator malarski pozwalający uzyskać efekty malowania na płótnie. Dzięki licznym opcjom – wybór narzędzia do malowania (m. in. pędzel, ołówek, rozpylacz) jego rozmiaru, siły nacisku, prowadzenia linii program pozwala uzyskać interesujące efekty. Aplikacja jest przy tym prosta w obsłudze, posiada intuicyjny interfejs.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • Photo Lab

  Photo Lab jest aplikacją służącą do edycji grafiki. Możliwości programu w stosunku do jego wielkości są znaczne.

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ArtRage 2.5 Starter EditionAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ