Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aperture 3

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Apple Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.04.2011
Rozmiar: 684 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 13

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Aperture 3

Aperture 3 to potężny, rozbudowany program służący do wszechstronnej edycji i obróbki zdjęć. Najnowsze jego wydanie wprowadza ponad 200 różnego rodzaju poprawek i zmian. Dzięki temu aplikacja ta jest jednym z najlepszych programów tego typu na Apple. Oprócz czynności edycyjnych, dostępny wyłącznie na Mac Aperture pozwala na organizację wszelkiego rodzaju plików graficznych. Bardzo wygodną opcją jest katalogowanie zdjęć na podstawie twarzy. Podobnie możemy pogrupować zdjęcia według miejsc, które występują na fotkach. Jest możliwy download Aperture 3 w wersji testowej. Pozwoli on na zapoznanie się z wszystkimi nowymi funkcjami, jak na przykład nowymi Szybkimi Pędzlami, dzięki którym możemy dodawać efekty do grafik. Możemy również ustalać schematy dotyczące korekty zdjęć. Apple postawiło na wygodę użytkownika, więc większość funkcji dostępna jest za pomocą jednego-dwóch kliknięć. Download Aperture 3 w wersji testowej pozwoli to wypróbować. Jako że mamy wydania programu po polsku, nikt nie powinien mieć problemów z obsługą aplikacji. Inne użyteczne funkcje aplikacji to na przykład możliwość zmiany nazwy plików, dodawanie tagów i meta danych, możliwość modyfikacji daty zrobienia zdjęcia czy też zaawansowany pokaz slajdów. Niestety, spora grupa użytkowników narzeka na wydajność Aperture 3, która jest nieco gorsza niż konkurencyjne oprogramowanie. Być może zostanie to poprawione w kolejnych wydaniach programu, jednak póki co jest to jego pięta Achillesowa. Jednak zdecydowanie przeważają plusy, więc warto pobrać Aperture 3 i wypróbować jego działanie w praktyce, tym bardziej, że nie kosztuje to ani grosza. Wystarczy tylko kliknąć w poniższy link, aby rozpoczęło się pobieranie wersji testowej aplikacji.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.

 • Photivo

 • Ashampoo Photo Optimizer

  Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Aperture 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ