Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OmniPlan 1.1.2

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: The Omni Group
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.09.2008
Rozmiar: 26.8 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 422

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis OmniPlan 1.1.2

OmniPlan to program pomagający stworzyć plan projektu wraz z jego budżetem.

Aplikacja cechuje się prostą obsługą. OmniPlan daje możliwość planowania z uwzględnieniem faz realizacji, kosztów, zasobów ludzkich i czasu.

Podobne Zarządzanie firmą

 • CRM Berberis Minima

  CRM Berberis Minima 5.0.5.10 jest bezpłatną wersją programu przeznaczonego do zarządzania przedsiębiorstwami – System Berberis. Jego wersja demo wraz z opisem znajduje się na osobnej stronie naszego portalu, a czym się różni bezpłatna edycja?

 • OKAY CRM

  OKAY CRM to jeden z najlepszych polskich programów do zarządzania relacjami z klientem, który znajdzie zastosowanie w praktycznie każdej firmie, która chce profesjonalnie podchodzić do kontaktów ze swoimi klientami.

 • GTplan

  GTplan jest aplikacją, która umożliwia tworzenie fachowych biznesplanów. Stworzona została przede wszystkim z myślą o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się na przykład o dotacje lub kredyty i w związku z tym potrzebują szczegółowego i profesjonalnego planu prowadzonej przez siebie działalności.

 • Sizard

  Sizard jest programem, który przyda się w każdej firmie lub instytucji w której pracownicy pracują na zasadzie dyżurów. Oprogramowanie to znacznie ułatwia zarządzanie nimi.

 • e-Audytor

  e-Audytor to zaawansowany zestaw narzędzi wspierających zarządzanie zasobami IT, który został przygotowany z myślą o wszystkich tych użytkownikach, którzy szukają oszczędności w obszarze IT.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OmniPlan 1.1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ