Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Merlin 2.7

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: ProjectWizards GmbH
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Rozmiar: 37.8 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 738

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Merlin 2.7

Merlin 2.6 beta to aplikacja wspomagająca zarządzanie projektami.

Aplikacja została wyposażona w intuicyjny interfejs i wiele praktycznych narzędzi, mi. in. możliwość współpracy z narzędziami systemowymi: iCal czy pocztą elektroniczną, czy sporządzanie raportów. Posiada także wbudowany moduł CRM.

Podobne Zarządzanie firmą

 • EuroFaktura Plus

  EuroFaktura Plus to rozbudowana wersja darmowego programu EuroFaktura Start. Całość jest niezwykle pomocna przy zarządzaniu zarówno małą firmą, jak i dużym przedsiębiorstwem o złożonej strukturze, gdzie zatrudnionych jest często nawet kilkaset osób.

 • Asystent HRM

  Dostępny po polsku Asystent HRM 2011 11.9.15 to użyteczne narzędzie, przeznaczone do zarządzania zasobami ludzkimi – stąd też skrót HRM (Human Resource Management).

 • Asystent Rejestr Umów

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 to program do zarządzania umowami zawartymi z różnymi podmiotami.

 • STREAMSOFT PRO

  STREAMSOFT PRO jest systemem przeznaczonym dla przedsiębiorstw używających do rozliczeń pełnej księgowości. Polecamy go szczególnie dużym przedsiębiorstwom, gdyż radzi sobie bez trudu z ponad 200 stanowiskami – wszystkie pracują na jednej bazie danych!

 • GTplan

  GTplan jest programem, który umożliwia tworzenie zaawansowanych biznes-planów. Stworzony został z myślą przede wszystkim o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się o dotacje lub kredyty i potrzebują odpowiednio opracowanego planu prowadzonej działalności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Merlin 2.7

dodał: ~Patusiek , 28.02.2010

ja chce to

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ