Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Merlin 2.7

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: ProjectWizards GmbH
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Rozmiar: 37.8 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 737

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Merlin 2.7

Merlin 2.6 beta to aplikacja wspomagająca zarządzanie projektami.

Aplikacja została wyposażona w intuicyjny interfejs i wiele praktycznych narzędzi, mi. in. możliwość współpracy z narzędziami systemowymi: iCal czy pocztą elektroniczną, czy sporządzanie raportów. Posiada także wbudowany moduł CRM.

Podobne Zarządzanie firmą

 • STREAMSOFT PRO

  STREAMSOFT PRO jest systemem przeznaczonym dla przedsiębiorstw używających do rozliczeń pełnej księgowości. Polecamy go szczególnie dużym przedsiębiorstwom, gdyż radzi sobie bez trudu z ponad 200 stanowiskami – wszystkie pracują na jednej bazie danych!

 • EuroFirma Mini Monitoring

  Euro Firma Mini Monitoring to aplikacja, która umożliwia dyskretne kontrolowanie działalności użytkowników na wybranych komputerach.

 • Asystent Serwis i Reklamacje

  Asystent Serwis i Reklamacje w wersji 2014 to kolejny już z serii NAOMISOFT, polskojęzyczny program, który ułatwi znacznie ułatwi prowadzenie serwisu (niezależnie od jego profilu).

 • GTplan

  GTplan to aplikacja umożliwiająca tworzenie profesjonalnych biznes planów, która została stworzona z myślą o początkujących biznesmenach, starających się m.in. o dotacje czy kredyty, którzy potrzebują skutecznego i dobrze opracowanego planu własnej działalności.

 • Kalkulator Amortyzacji

  Kalkulator Amortyzacji to program umożliwiający szybkie i profesjonalne naliczanie amortyzacji według najpopularniejszych metod – liniowej oraz degresywnej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Merlin 2.7

dodał: ~Patusiek , 28.02.2010

ja chce to

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ