Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Daylite 3 Productivity Suite 3.7.1

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Marketcircle
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Rozmiar: 50.4 MB
System operacyjny: Mac OS X
Liczba pobrań: 312

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Daylite 3 Productivity Suite 3.7.1

Daylite 3 Productivity Suite to pakiet usprawniający zarządzanie pracą grupy ludzi.

Aplikacja udostępnia kalendarz, bazę kontaktów, listę zadań, notatki itp.

Uwaga!
Wersja Trial pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.


Podobne Zarządzanie firmą

 • drEryk

  drEryk to aplikacja przygotowana wspólnie przez programistów i specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Ich współpraca zaowocowała programem, który powinna mieć u siebie każda placówka medyczna.

 • STREAMSOFT PRESTIŻ

  STREAMSOFT PRESTIŻ jest wielomodułowym systemem ERP, który przyda się w każdej firmie. Dlaczego? Odpowiada on za kontrolę procesów biznesowych firmy.

 • CPK Skan

  Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy).

 • CMMS Maszyna NG

  Program CMMS Maszyna stworzony przez polską firmę Neuron pozwala użytkownikowi na sprawne zarządzanie parkiem maszyn w przedsiębiorstwie.

 • Asystent CRM

  Dostępny po polsku Asystent CRM to profesjonalne narzędzie klasy CRM (ang. Customer Relationship Management), które zawieraj takie funkcje jak na przykład: pełna obsługa danych kontaktowych osób i kontrahentów (klientów); możliwość tworzenia grup i przypisywania do nich klientów; planowanie zadań i zlecanie ich innym użytkowników systemu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Daylite 3 Productivity Suite 3.7.1

dodał: ~madzia24224 , 26.08.2009

czarna

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ