Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Investoscope 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Investosope Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 02.05.2009
Rozmiar: 2.5 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 165

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Investoscope 1.0

Investoscope 1.0 to idealna aplikacja dla każdego inwestora!

Duńska firma specjalizująca sie w tworzeniu oprogramowania, Investosope Software, stworzyła aplikacje dla uzytkowników systemów Mac OS X, której głównym zadaniem jest monitorowanie wyników i postepów aktualnych firmowych inwestycji (nie tylko na giełdach). Wyposażony w liczne funkcje, jak tworzenie specjalistycznych raportów, import transakcji z plików OFX i CSV, obsługę wielu walut czy zaawansowane zadania księgowe (FIFO, LIFO)  Investoscope 1.0 to idalen narzedzie pomocnicze dla każdego inwestora, nawet profesjonalnego. Do pobrania za darmo ze strony pobierz.pl.

Podobne Pozostałe

 • Band CRM

  Band CRM to prosty w obsłudze program, który pomoże w pracy różnego rodzaju zespołom muzycznym. Dzięki prezentowanej aplikacji zarządzanie zleceniami, czy prowadzenie bazy klientów nie powinno stanowić żadnego problemu.

 • PT Okna

  Program PT Okna to świetna aplikacja pomocna przy zarządzaniu salonami zajmującymi się sprzedażą okien, drzwi i wszelkiego rodzaju podobnych akcesoriów.

 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych.

 • Kalkulator Elementów Drewnianych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Drewnianych to aplikacja przeznaczona do dokonywania obliczeń elementów budowlanych, których materiałem jest drewno lite lub drewno klejone warstwowo o przekrojach pojedynczych albo złożonych.

 • Belka Żelbetowa + Rysunki DXF

  SPECBUD - Belka Żelbetowa + Rysunki DXF to ciekawa i użyteczna aplikacja służąca dokonywaniu zaawansowanych analiz statyczno-wytrzymałościowych jednoprzęsłowych i wieloprzęsłowych belek żelbetonowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Investoscope 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe