Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Investoscope 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Investosope Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 02.05.2009
Rozmiar: 2.5 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 164

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Investoscope 1.0

Investoscope 1.0 to idealna aplikacja dla każdego inwestora!

Duńska firma specjalizująca sie w tworzeniu oprogramowania, Investosope Software, stworzyła aplikacje dla uzytkowników systemów Mac OS X, której głównym zadaniem jest monitorowanie wyników i postepów aktualnych firmowych inwestycji (nie tylko na giełdach). Wyposażony w liczne funkcje, jak tworzenie specjalistycznych raportów, import transakcji z plików OFX i CSV, obsługę wielu walut czy zaawansowane zadania księgowe (FIFO, LIFO)  Investoscope 1.0 to idalen narzedzie pomocnicze dla każdego inwestora, nawet profesjonalnego. Do pobrania za darmo ze strony pobierz.pl.

Podobne Pozostałe

 • Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy

  Aplikacja SPECBUD - Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy jest przeznaczona dla tych, którzy zajmują się projektowaniem drewnianych ustrojów dachowych w typie płatwiowo-kleszczowym zgodnych z obowiązującą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami Az1, Az2 i Az3.

 • Belka EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Belka EN .

 • Belka Free

  SPECBUD - Belka Free 3.1 to darmowa aplikacja przeznaczona na system operacyjny Windows, dzięki której można sprawnie dokonywać obliczeń statystycznych belek jednoprzęsłowych oraz wieloprzęsłowych.

 • Belka Żelbetowa + Rysunki DXF

  SPECBUD - Belka Żelbetowa + Rysunki DXF to ciekawa i użyteczna aplikacja służąca dokonywaniu zaawansowanych analiz statyczno-wytrzymałościowych jednoprzęsłowych i wieloprzęsłowych belek żelbetonowych.

 • Band CRM

  Band CRM to prosty w obsłudze program, który pomoże w pracy różnego rodzaju zespołom muzycznym. Dzięki prezentowanej aplikacji zarządzanie zleceniami, czy prowadzenie bazy klientów nie powinno stanowić żadnego problemu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Investoscope 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe