Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Instant Interactive Drills 5.2

Kategoria: Nauki humanistyczne
Producent: Instant Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Rozmiar: 5.6 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 198

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Instant Interactive Drills 5.2

Instant Interactive Drills 5.2 to program mający zastosowanie w nauczaniu początkowym.

Atrakcyjny interfejs zapewnia umilenie nauki dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia. Program udostępnia również różne pomoce naukowe, takie jak osi liczbowe itp.

Podobne Nauki humanistyczne

 • Szkoła Koziołka Matołka

  Szkoła Koziołka Matołka to niezwykle kolorowy i przyjazny w użytkowaniu program edukacyjny dla najmłodszych (dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej oraz klasy zerowej).

 • SuperMemo UX

  Szybkość przyswajania nowych danych oraz łatwość w ich opanowywaniu to umiejętności, które przydadzą się zawsze i każdemu. Jednak ludzki mózg nie zawsze działa doskonale i Można mu udzielić pewnego wsparcia.

 • KVocQuiz 4.0.5

  Popularna aplikacja przeznaczona do nauki słówek.

 • e-Biblia 3.2.1 Complete Edition (Beta RC1)

  „e-Biblia” jest przedsięwzięciem multimedialnym, którego zadaniem jest zaznajomić użytkownika z możliwie największą ilością dostępnych polskich i obcojęzycznych przekładów Pisma Świętego i wydobyć piękno, które niesie ze sobą tekst tej najstarszej Księgi świata chrześcijańskiego.

 • KWalendarium 1.0.0S

  Program KWalendarium to rozbudowane i skonsolidowane (odnośniki do materiałów w internecie, encyklopedii) źródło wiedzy o ważnych wydarzeniach historycznych, postaciach nauki i kultury.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Instant Interactive Drills 5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ