Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TrigAid 1.1

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Praeter Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.05.2009
Rozmiar: 3.2 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 216

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis TrigAid 1.1

Idealna aplikacja dla wszystkich studentów i nauczycieli "królowej nauk" - Matematyki:) Wystarczy tylko kilka kliknięć by nawet najbardziej skomplikowane obliczenia i wzory, takie jak  równania liniowe z 5 niewiadomymi, rozbudowane logarytmy, funkcje geometryczne i trygonometryczne (Sinus, Cosinus, Tangens,  Cotangens, Sekans, Cosekans), równiania wektorowe i liniowe oraz miejsca zerowe nie stały się już nigdy przyczyną bezsenności i bólów głowy! To doskonałe i rozbudowane narzędzie firmy Praeter Software do edukacji i nauki, przeznaczone dla użytkowników systemów z serii Mac OS X, pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, który normalnie musiałbyś przeznaczyć na przeszukiwanie książek i tablic matematycznych.

Wersja demo programu TrigAid 1.1 do pobrania bezpłatnie tylko ze strony pobierz.pl!

Podobne Matematyka i fizyka

 • Tabliczka mnożenia na wesoło

  Tabliczka mnożenia na wesoło to, jak sama nazwa wskazuje, program komputerowy pomagający w nauce tabliczki mnożenia.

 • Derive

  Computer Algebra System w skrócie CAS to specjalny system komputerowy służący do przeprowadzania matematycznych obliczeń symbolicznych i numerycznych. Korzysta z niego jeden z najpopularniejszych w swojej kategorii programów - Derive.

 • GeoGebra

  GeoGebra w wersji 5.0 to niezwykle uznany i przede wszystkim darmowy program wspomagający naukę matematyki. Całość przeznaczona jest zarówno dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, jak i studentów wyższych uczelni.

 • MATLAB R2011a

  MATLAB R2009b to popularny program komputerowy stanowiący interaktywne środowisko do przeprowadzania obliczeń naukowych i inżynierskich oraz tworzenia symulacji komputerowych.

 • Mathematica 9.0

  Program Mathematica to program do wykonywania obliczeń matematycznych i publikowania wyników. Jego głównym zadaniem jest wykonywanie obliczeń symbolicznych, ale pozwala również przeprowadzać obliczenia od prostej arytmetyki po najbardziej zaawansowane obliczenia matematyki wyższej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TrigAid 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka