Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Statistics Pro 1.3

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Praeter Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.05.2009
Rozmiar: 5.0 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 534

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Statistics Pro 1.3

Analiza danych, kombinatoryka, prawdopodobieństwo- to tylko niektóre obszary, w których ta nadzyczaj łatwa i intuicyjna w obsłudze aplikacja firmy Praeter Software może okazać się przydatna.. Dzięki Statistics Pro 1.3 użytkownicy systemów Mac OS X już nie będą musieli martwić się o ewentualne błędy, które mogą się przytrafić podczas wykonywania skomplikowanych działań matematycznych. Ściągnij bezpłatnie ze strony pobierz.pl tą przydatną aplikację i przekonaj się, ile czasu możesz zaoszczędzić. Czasu i zbędnych wydatków (jak na przykład na zakup rozbudowanego kalkulatora). Edukacja i nauka z tym programem napewno stanie się przyjemniejsza. 

Podobne Matematyka i fizyka

 • PhotoMath 1.0.1

  Bardzo prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do automatycznego obliczania prostych zadań matematycznych za pomocą wbudowanego w smartfon lub tablet aparatu.

 • Pitagoras 2000

  Pitagoras 2000 to polski program służący do nauki matematyki. Całość przeznaczona została dla uczniów szkół podstawowych (od klasy V), gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.

 • GeoGebra

  GeoGebra w wersji 5.0 to niezwykle uznany i przede wszystkim darmowy program wspomagający naukę matematyki. Całość przeznaczona jest zarówno dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, jak i studentów wyższych uczelni.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Statistics Pro 1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka