Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Physics 101 SE 7.2

Kategoria: Matematyka i fizyka
Producent: Praeter Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.05.2009
Rozmiar: 21.7 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 287

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Physics 101 SE 7.2

Program firmy Praeter Software to ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników Fizyki. Najnowsza wersja aplikacji Physics 101 SE - 7.2 - pozwala użytkownikowi skupić sie tylko i wyłącznie na Fizyce, bez konieczności zawracania sobie głowy niezbędnymi i żmudnymi obliczeniami matematycznymi. Ten doskonały program stworzony z myślą o edukacji i nauce zawiera listę ponad 150 wzorów fizycznych, tablicę okresową z opisami, konwerter jednostek i inne specjalistyczne i niezbędne do nauki narzedzia, umożliwiające na przykład tworzenie symulacji. Dostępna dla wszystkich użytkowników systemów Mac OS X wersja demo programu jest do pobrania bezpłatnie ze strony pobierz.pl!

Podobne Matematyka i fizyka

 • Elektron

  Elektron to prosty w obsłudze, darmowy program polskiego autora, który umożliwia rozwiązywanie obwodów elektrycznych tak dla prądu stałego, jak i zmiennego tzw. metodą oczkową.

 • Maxima

  Maxima to system algebry komputerowej (CAS) służący do obliczeń i przekształceń na wyrażeniach numerycznych i symbolicznych.

 • Mathematica 9.0

  Program Mathematica to program do wykonywania obliczeń matematycznych i publikowania wyników. Jego głównym zadaniem jest wykonywanie obliczeń symbolicznych, ale pozwala również przeprowadzać obliczenia od prostej arytmetyki po najbardziej zaawansowane obliczenia matematyki wyższej.

 • Orbitron

  Orbitron to program, który pozwala na śledzenie satelity. Przeznaczony przede wszystkim do zastosowań obserwacyjnych oraz radioamatorskich.

 • 2+2

  2+2 to świetna pomoc podczas nauki matematyki dla najmłodszych. Ten prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program oferuje niezwykle kolorowe, przez co atrakcyjne dla dziecka menu, które dodatkowo zachęca do nauki podstaw matematyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Physics 101 SE 7.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Matematyka i fizyka