Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stellarium 0.11.1

Kategoria: Geografia
Producent: stellarium.org
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Data modyfikacji: 07.11.2011
Rozmiar: 51.23 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 788

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Stellarium 0.11.1

Stellarium to wirtualne planetarium.

Aplikacja pozwala na oglądanie ponad tysiąca gwiazd z katalogu Hipparcos oraz setek konstelacji gwiezdnych. Program generuje wizualizacje w czasie rzeczywistym. Posiada także bogatą bazę zdjęć mgławic, planet oraz ich satelitów. Dzięki aplikacji możemy prowadzić obserwacje z dowolnego miejsca na ziemi, a dodatkowo możemy określić czas w jakim będą one prowadzone. Program jest świetnym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z astronomią.

Podobne Geografia

 • Seterra

  Seterra to program do nauki geografii przez quizy.

 • Google Earth Free 4.3

  Google Earth jest programem ukazującym ziemski glob przez zdjęcia satelitarne.

 • ScopeDriver 3.1.2

  ScopeDriver to urządzenie pozwalające na korzystanie z teleskopu astronomicznego Meade Autostar lub LX200 przy użyciu domowego komputera.

 • World Geography Tutor 1.2

  World Geography Tutor jest programem pomagającym w przyswojeniu nazw i położenia państw świata, a także stanów i regionów.

 • Earth Browser 2.0.1

  Earth Browser to aplikacja pozwalająca oglądać ziemski glob w trójwymiarze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Stellarium 0.11.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ