Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stellarium 0.11.1

Kategoria: Geografia
Producent: stellarium.org
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Data modyfikacji: 07.11.2011
Rozmiar: 51.23 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 787

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Stellarium 0.11.1

Stellarium to wirtualne planetarium.

Aplikacja pozwala na oglądanie ponad tysiąca gwiazd z katalogu Hipparcos oraz setek konstelacji gwiezdnych. Program generuje wizualizacje w czasie rzeczywistym. Posiada także bogatą bazę zdjęć mgławic, planet oraz ich satelitów. Dzięki aplikacji możemy prowadzić obserwacje z dowolnego miejsca na ziemi, a dodatkowo możemy określić czas w jakim będą one prowadzone. Program jest świetnym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z astronomią.

Podobne Geografia

 • Seterra

  Seterra to program do nauki geografii przez quizy.

 • Celestia 1.6.0

  Celestia umożliwia wirtualne podróżowanie po kosmosie.

 • 3D World Map 2.1

  3D World Map jest aplikacją umożliwiającą obejrzenie Ziemi w trójwymiarze.

 • Google Earth 6.1.0.4738

  Google Earth 6.1.0.4738 to najnowsze wydanie popularnego programu, pozwalającego na wirtualne podróże po Ziemi, Księżycu, a także Marsie i nocny niebie. Oprócz możliwości oglądania ich na podstawie zdjęć satelitarnych i astronomicznych możemy udać się na wirtualne wycieczki po naszej planecie i wiele miejsc oglądać z poziomu ulicy – tzw. Google StreetView.

 • Amiglobe 2001

  Spolszczenie ciekawego "atlasu świata"


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Stellarium 0.11.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ