Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Earth Free 4.3

Kategoria: Geografia
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Rozmiar: 24.2 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 3771

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Earth Free 4.3

Google Earth jest programem ukazującym ziemski glob przez zdjęcia satelitarne.

Program pozwala na dowolne obracanie kulą ziemską i znaczne powiększanie interesujących nas obrazów. Najsłynniejsze miejsca na Ziemi mają naprawdę niezłe fotografie. Można więc zobaczyć piramidy w Egipcie, wieżę Eiffela, ale również chatki na wysepkach Polinezji Francuskiej... Dzięki opcji trójwymiarowego obrazu można na przykład pooglądać zbocza Mount Everestu. Użytkownik ma możliwość wyszukiwania konkretnych miejsc, zabytków, hoteli itp. Program daje również możliwość wczytania aktualnej mapy pogody.

Podobne Geografia

 • Seterra

  Seterra to program do nauki geografii przez quizy.

 • Stellarium

  Stellarium to wirtualne planetarium.

 • Google Earth 6.1.0.4738

  Google Earth 6.1.0.4738 to najnowsze wydanie popularnego programu, pozwalającego na wirtualne podróże po Ziemi, Księżycu, a także Marsie i nocny niebie. Oprócz możliwości oglądania ich na podstawie zdjęć satelitarnych i astronomicznych możemy udać się na wirtualne wycieczki po naszej planecie i wiele miejsc oglądać z poziomu ulicy – tzw. Google StreetView.

 • Amiglobe 2001

  Spolszczenie ciekawego "atlasu świata"

 • KGeography 4.0.5

  Program edukacyjny przeznaczony do poznawania kuli ziemskiej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Earth Free 4.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ