Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

YummySoup! 1.7.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: HungrySeacow Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 28.04.2009
Rozmiar: 5.3 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 89

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis YummySoup! 1.7.3

Szukasz programu, który w przyjrzysty i czytelny sposób skataloguje Twoje wszystkie przepisy kulinarne? Nie szukaj dalej - z YummySoup! uporządkujesz całą swoja kulinarną wiedzę!

Ten prosty w obsłudze program sortuje zapisane w bibliotece przepisy kulinarne według kategorii, skali trudności i gustów, jak również udostępnia zbiór przepisów z różnych stron internetowych. Działający pod systemem operacyjnym Mac OS X program daje również możliwość publikowania swoich potraw i dzielenia sie swoimi kulinarnymi spostrzeżeniami z użytkownikami z całego świata. Dostępna jest również baza napojów (w wiekszości alkoholowych), które należy podawać z konkretnymi rodzajami potraw. YummySoup! napewno okaże się cennym materiałem pomocniczym nie tylko dla zaawansowanych kucharzy. Program godny polecenia - do ściagnięcia za darmo ze strony pobierz.pl.  


Podobne Pozostałe

 • Drzewo Genealogiczne

  Jak sama nazwa wskazuje, Drzewo Genealogiczne II 2 to aplikacja przeznaczona do tworzenia bazy danych dotyczących rodziny. Wykonana została ona w ten sposób, aby nie mieli z jej obsługą problemów nawet ci użytkownicy, którzy mają dość nikłe pojęcie o komputerach.

 • Drzewo przodków

  Tworzenie drzewa genealogicznego własnej rodziny to nie lada wyzwanie. Tutaj może przyjść z pomocą niezwykle prosty w obsłudze, polski program o nazwie Drzewo przodków.

 • Brother's Keeper

  Brother's Keeper 6.5.4 to aplikacja, która przyda się wszystkim osobom chcącym stworzyć genealogiczną bazę danych. Jest to program typu shareware – można pobrać go i używać bezpłatnie.

 • Calibre

  Calibre to darmowy program do przeglądania i organizowania e-booków, który charakteryzuje się ciekawą szatą graficzną oraz licznymi opcjami. Aplikacja umożliwia przede wszystkim tworzenie wirtualnej biblioteki spośród znajdujących się w odpowiednim folderze e-booków.

 • My Family Tree

  Tworzenie rodzinnego drzewa genealogicznego jeszcze nigdy nie było tak proste. Już teraz, za sprawą darmowej aplikacji o nazwie My Family Tree każdy może stworzyć profesjonalnie wyglądające drzewo genealogiczne własnego rodu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: YummySoup! 1.7.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ