Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pantry 1.2.8

Kategoria: Pozostałe
Producent: ThinkFresher
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.04.2009
Rozmiar: 1.9 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 160

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pantry 1.2.8

Czy kiedykolwiek zabrakło Ci mleka do kawy? Czy zdarzyło Ci się jechać do sklepu tylko po cukier? Z programem Pantry już nie będziesz miał takich problemów!

Dzieło programistów z firmy ThinkFresher ma w swoim założeniu ograniczyć do minimum ilość bezsensownych wizyt w sklepach związanych z uzupełnianiem ciągłych braków w kuchni. Ten prosty program pozwala dokładnie kontrolować stan domowych zapasów, a dodatkowo zapewnia pełną synchronizacje pomiędzy swoimi użytkownikami, nie tylko na linii Macbook-Macbook, ale również Macbook - Iphone! Tzn. - jeżeli zabraknie Ci mleka, program automatycznie powiadomi o jego braku resztę domowych użytkowników, uaktualniając tym samym domową listę zakupów - tym sposobem jeden z członków rodziny po drodze do domu może uzupełnić brakujący składnik. Jednymi słowy gadżet warty wypróbowania, znajdujący idealne zastosowanie w funkcjonowaniu każdego domu. Do ściągnięcia za darmo ze strony pobierz.pl.

Podobne Pozostałe

 • Matmic Weather

  Matmic Weather to darmowa, polska aplikacja, dzięki której już zawsze będziemy znali aktualną prognozę pogody dla wybranego rejonu.

 • Calibre

  Calibre to darmowy program do przeglądania i organizowania e-booków, który charakteryzuje się ciekawą szatą graficzną oraz licznymi opcjami. Aplikacja umożliwia przede wszystkim tworzenie wirtualnej biblioteki spośród znajdujących się w odpowiednim folderze e-booków.

 • Drzewo przodków

  Tworzenie drzewa genealogicznego własnej rodziny to nie lada wyzwanie. Tutaj może przyjść z pomocą niezwykle prosty w obsłudze, polski program o nazwie Drzewo przodków.

 • Drzewo Genealogiczne

  Jak sama nazwa wskazuje, Drzewo Genealogiczne II 2 to aplikacja przeznaczona do tworzenia bazy danych dotyczących rodziny. Wykonana została ona w ten sposób, aby nie mieli z jej obsługą problemów nawet ci użytkownicy, którzy mają dość nikłe pojęcie o komputerach.

 • Brother's Keeper

  Brother's Keeper 6.5.4 to aplikacja, która przyda się wszystkim osobom chcącym stworzyć genealogiczną bazę danych. Jest to program typu shareware – można pobrać go i używać bezpłatnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pantry 1.2.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ