Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MacGourmet 2.4.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: Advenio, LLC
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Rozmiar: 7.6 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 351

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis MacGourmet 2.4.3

MacGourmet 2.3.4 jest cyfrową książką kucharską na miarę XXI wieku.

Aplikacja pozwala organizować przepisy, dodawać zdjęcia, tworzyć menu, analizować wartości odżywcze posiłków itp. Program współpracuje z urządzeniami mobilnymi.

Podobne Pozostałe

 • Drzewo Genealogiczne

  Jak sama nazwa wskazuje, Drzewo Genealogiczne II 2 to aplikacja przeznaczona do tworzenia bazy danych dotyczących rodziny. Wykonana została ona w ten sposób, aby nie mieli z jej obsługą problemów nawet ci użytkownicy, którzy mają dość nikłe pojęcie o komputerach.

 • Drzewo przodków

  Tworzenie drzewa genealogicznego własnej rodziny to nie lada wyzwanie. Tutaj może przyjść z pomocą niezwykle prosty w obsłudze, polski program o nazwie Drzewo przodków.

 • Cooklet App

  Standardowe, opasłe i często nieporęczne książki kucharskie to przeżytek! Dzięki aplikacji Cooklet App 1.2 zostaniesz mistrzem w swojej kuchni bez zbędnego wysiłku i straconych godzin na poszukiwaniu odpowiedniego na daną okazję przepisu.

 • Brother's Keeper

  Brother's Keeper 6.5.4 to aplikacja, która przyda się wszystkim osobom chcącym stworzyć genealogiczną bazę danych. Jest to program typu shareware – można pobrać go i używać bezpłatnie.

 • Family Tree Builder

  Pobierz za darmo Family Tree Builder i stwórz swoje drzewo genealogiczne!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MacGourmet 2.4.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ