Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LEGO Digital Designer 4.2.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: The LEGO Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Data modyfikacji: 19.01.2012
Rozmiar: 143,76 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 1284

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LEGO Digital Designer 4.2.5

LEGO Digital Designer to aplikacja pozwalająca tworzyć wirtualne konstrukcje z klocków Lego.

Z poziomu programu można zamówić w sklepie Lego wszystkie elementy niezbędne do stworzenia identycznej budowli w realu.

Podobne Pozostałe

 • Cooklet App

  Standardowe, opasłe i często nieporęczne książki kucharskie to przeżytek! Dzięki aplikacji Cooklet App 1.2 zostaniesz mistrzem w swojej kuchni bez zbędnego wysiłku i straconych godzin na poszukiwaniu odpowiedniego na daną okazję przepisu.

 • Brother's Keeper

  Brother's Keeper 6.5.4 to aplikacja, która przyda się wszystkim osobom chcącym stworzyć genealogiczną bazę danych. Jest to program typu shareware – można pobrać go i używać bezpłatnie.

 • Family Tree Builder

  Pobierz za darmo Family Tree Builder i stwórz swoje drzewo genealogiczne!

 • My Family Tree

  Tworzenie rodzinnego drzewa genealogicznego jeszcze nigdy nie było tak proste. Już teraz, za sprawą darmowej aplikacji o nazwie My Family Tree każdy może stworzyć profesjonalnie wyglądające drzewo genealogiczne własnego rodu.

 • Matmic Weather

  Matmic Weather to darmowa, polska aplikacja, dzięki której już zawsze będziemy znali aktualną prognozę pogody dla wybranego rejonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LEGO Digital Designer 4.2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ