Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LEGO Digital Designer 4.2.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: The LEGO Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Data modyfikacji: 19.01.2012
Rozmiar: 143,76 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 1281

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LEGO Digital Designer 4.2.5

LEGO Digital Designer to aplikacja pozwalająca tworzyć wirtualne konstrukcje z klocków Lego.

Z poziomu programu można zamówić w sklepie Lego wszystkie elementy niezbędne do stworzenia identycznej budowli w realu.

Podobne Pozostałe

 • Drzewo przodków

  Tworzenie drzewa genealogicznego własnej rodziny to nie lada wyzwanie. Tutaj może przyjść z pomocą niezwykle prosty w obsłudze, polski program o nazwie Drzewo przodków.

 • Drzewo Genealogiczne

  Jak sama nazwa wskazuje, Drzewo Genealogiczne II 2 to aplikacja przeznaczona do tworzenia bazy danych dotyczących rodziny. Wykonana została ona w ten sposób, aby nie mieli z jej obsługą problemów nawet ci użytkownicy, którzy mają dość nikłe pojęcie o komputerach.

 • My Family Tree

  Tworzenie rodzinnego drzewa genealogicznego jeszcze nigdy nie było tak proste. Już teraz, za sprawą darmowej aplikacji o nazwie My Family Tree każdy może stworzyć profesjonalnie wyglądające drzewo genealogiczne własnego rodu.

 • Cooklet App

  Standardowe, opasłe i często nieporęczne książki kucharskie to przeżytek! Dzięki aplikacji Cooklet App 1.2 zostaniesz mistrzem w swojej kuchni bez zbędnego wysiłku i straconych godzin na poszukiwaniu odpowiedniego na daną okazję przepisu.

 • Matmic Weather

  Matmic Weather to darmowa, polska aplikacja, dzięki której już zawsze będziemy znali aktualną prognozę pogody dla wybranego rejonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LEGO Digital Designer 4.2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ