Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Home Weather Center 1.1.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: LightSoft
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Rozmiar: 7.5 MB
System operacyjny: Mac OS X
Liczba pobrań: 510

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Home Weather Center 1.1.3

Home Weather Center to wirtualna stacja meteorologiczna.

Aplikacja analizuje warunki pogodowe i tworzy wykresy.


Podobne Pozostałe

 • Brother's Keeper

  Brother's Keeper 6.5.4 to aplikacja, która przyda się wszystkim osobom chcącym stworzyć genealogiczną bazę danych. Jest to program typu shareware – można pobrać go i używać bezpłatnie.

 • Drzewo przodków

  Tworzenie drzewa genealogicznego własnej rodziny to nie lada wyzwanie. Tutaj może przyjść z pomocą niezwykle prosty w obsłudze, polski program o nazwie Drzewo przodków.

 • Family Tree Builder

  Pobierz za darmo Family Tree Builder i stwórz swoje drzewo genealogiczne!

 • Matmic Weather

  Matmic Weather to darmowa, polska aplikacja, dzięki której już zawsze będziemy znali aktualną prognozę pogody dla wybranego rejonu.

 • Drzewo Genealogiczne

  Jak sama nazwa wskazuje, Drzewo Genealogiczne II 2 to aplikacja przeznaczona do tworzenia bazy danych dotyczących rodziny. Wykonana została ona w ten sposób, aby nie mieli z jej obsługą problemów nawet ci użytkownicy, którzy mają dość nikłe pojęcie o komputerach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Home Weather Center 1.1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ