Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Connoisseur 1.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: The Little App Factory
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 758

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Connoisseur 1.2

Connoisseur 1.2 to cyfrowa książka kucharska.

Aplikacja umożliwia sprawne wyszukiwanie przepisów, przygotowuje lisy zakupów, skaluje przepisy, przelicza jednostki, a także współpracuje z PDA i iPodem.

Podobne Pozostałe

 • Drzewo przodków

  Tworzenie drzewa genealogicznego własnej rodziny to nie lada wyzwanie. Tutaj może przyjść z pomocą niezwykle prosty w obsłudze, polski program o nazwie Drzewo przodków.

 • Matmic Weather

  Matmic Weather to darmowa, polska aplikacja, dzięki której już zawsze będziemy znali aktualną prognozę pogody dla wybranego rejonu.

 • Family Tree Builder

  Pobierz za darmo Family Tree Builder i stwórz swoje drzewo genealogiczne!

 • Cooklet App

  Standardowe, opasłe i często nieporęczne książki kucharskie to przeżytek! Dzięki aplikacji Cooklet App 1.2 zostaniesz mistrzem w swojej kuchni bez zbędnego wysiłku i straconych godzin na poszukiwaniu odpowiedniego na daną okazję przepisu.

 • My Family Tree

  Tworzenie rodzinnego drzewa genealogicznego jeszcze nigdy nie było tak proste. Już teraz, za sprawą darmowej aplikacji o nazwie My Family Tree każdy może stworzyć profesjonalnie wyglądające drzewo genealogiczne własnego rodu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Connoisseur 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ