Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BarWare Deluxe 2.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: Digital.Fried.Chicken
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Rozmiar: 4.5 MB
System operacyjny: Mac OS X
Liczba pobrań: 314

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis BarWare Deluxe 2.5

BarWare Deluxe to niezbędny asystent barmana.

Aplikacja oferuje 775 przepisów na drinki, które można dowolnie wyszukiwać: według alkoholi, nazwy, pory roku, szkła, w jakim są serwowane czy przybrania. Ponadto program zawiera tabelę miar, słownik, a także katalog kieliszków i szklanek potrzebnych do przygotowania drinków.

Podobne Pozostałe

 • My Family Tree

  Tworzenie rodzinnego drzewa genealogicznego jeszcze nigdy nie było tak proste. Już teraz, za sprawą darmowej aplikacji o nazwie My Family Tree każdy może stworzyć profesjonalnie wyglądające drzewo genealogiczne własnego rodu.

 • KoktajlBar

  Zawsze chciałeś nauczyć się serwować pyszne drinki i koktajle? Dzięki prostemu w obsłudze programowi KoktajlBar możesz pozytywnie zaskoczyć znajomych przy pierwszej nadarzającej się okazji. Aplikacja ta daje nam bowiem dostęp do ponad 2000 różnych przepisów na przepyszne drinki, koktajle bezalkoholowe oraz shoty.

 • Calibre

  Calibre to darmowy program do przeglądania i organizowania e-booków, który charakteryzuje się ciekawą szatą graficzną oraz licznymi opcjami. Aplikacja umożliwia przede wszystkim tworzenie wirtualnej biblioteki spośród znajdujących się w odpowiednim folderze e-booków.

 • Family Tree Builder

  Pobierz za darmo Family Tree Builder i stwórz swoje drzewo genealogiczne!

 • Drzewo przodków

  Tworzenie drzewa genealogicznego własnej rodziny to nie lada wyzwanie. Tutaj może przyjść z pomocą niezwykle prosty w obsłudze, polski program o nazwie Drzewo przodków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BarWare Deluxe 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ