Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Voice Candy 1.2.1

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Potion Factory
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 248

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Voice Candy 1.2.1

Voice Candy 1.1.3 to aplikacja służąca do rejestrowanie głosowych przypomnień.

Program jest prosty w obsłudze, trzeba jedynie kliknąć odpowiedni przycisk. Program ma również możliwość uruchomienia komputera za stanu czuwania.
Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 15 dni korzystania z programu.

Podobne Organizery osobiste

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 • Draco Organizer Professional

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Voice Candy 1.2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ