Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Things 1.1.2

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Cultured Code
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 13.05.2009
Rozmiar: 4.5 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 151

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Things 1.1.2

Zarządzanie zadaniami jeszcze nigdy nie było tak proste! Aplikacja Things 1.1.2 łączy dużą funckjonalność z elegancją i prostotą sprawiając, że wszystkie operacje związane z zarządzaniem najważniejszymi zadaniami stają sie przyjemnością. Program firmy Cultured Code dodatkowo można zsynchronizować z Iphonem! Każdy użytkownik systemu Mac OS X pokocha ten prosty organizer osobisty! Ściągnij już teraz za darmo ze strony pobierz.pl aplikację Things 1.1.2 i zobacz jak wielkie możliwości skrywa ten organizer!  

Podobne Organizery osobiste

 • Draco Organizer Professional

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Things 1.1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ