Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Things 1.1.2

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Cultured Code
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 13.05.2009
Rozmiar: 4.5 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 151

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Things 1.1.2

Zarządzanie zadaniami jeszcze nigdy nie było tak proste! Aplikacja Things 1.1.2 łączy dużą funckjonalność z elegancją i prostotą sprawiając, że wszystkie operacje związane z zarządzaniem najważniejszymi zadaniami stają sie przyjemnością. Program firmy Cultured Code dodatkowo można zsynchronizować z Iphonem! Każdy użytkownik systemu Mac OS X pokocha ten prosty organizer osobisty! Ściągnij już teraz za darmo ze strony pobierz.pl aplikację Things 1.1.2 i zobacz jak wielkie możliwości skrywa ten organizer!  

Podobne Organizery osobiste

 • Draco Organizer Professional

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Things 1.1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ