Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TheVideoDiary 1.1

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Corner-A
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 28.04.2009
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 284

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis TheVideoDiary 1.1

Program TheVideoDiary przeznaczony jest dla użytkowników systemu operacyjnego Mac OS X w wersji 10.5 (Leopard) , wyposażonych w kamerę internetową oraz program Quick Time. Twórcy tej prostej aplikacji, firma Corner-A, profesjonalnie podeszła do problemu, dzięki czemu użytkownik może nie tylko nagrywać to co dla niego jest ważne a zarazem osobiste, ale i również dodawać tytuły i opisy tekstowe. Krótko mówiąc - maksimum możliwości przy minimum wykonywanych czynności i to wszystko do pobrania bezpłatnie ze strony pobierz.pl!  

Podobne Organizery osobiste

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.

 • EssentialPIM Free

  EssentialPIM to seria udanych aplikacji, które za zadanie mają pomóc każdemu w prawidłowym rozplanowaniu czasu. Innymi słowy jest to organizer osobisty z kontem pocztowym, dzięki któremu możemy mieć pewność, że o niczym nie zapomnimy i niczego nie przeoczymy.

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TheVideoDiary 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ