Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TheVideoDiary 1.1

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Corner-A
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 28.04.2009
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 280

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis TheVideoDiary 1.1

Program TheVideoDiary przeznaczony jest dla użytkowników systemu operacyjnego Mac OS X w wersji 10.5 (Leopard) , wyposażonych w kamerę internetową oraz program Quick Time. Twórcy tej prostej aplikacji, firma Corner-A, profesjonalnie podeszła do problemu, dzięki czemu użytkownik może nie tylko nagrywać to co dla niego jest ważne a zarazem osobiste, ale i również dodawać tytuły i opisy tekstowe. Krótko mówiąc - maksimum możliwości przy minimum wykonywanych czynności i to wszystko do pobrania bezpłatnie ze strony pobierz.pl!  

Podobne Organizery osobiste

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.

 • EssentialPIM Free

  EssentialPIM to seria udanych aplikacji, które za zadanie mają pomóc każdemu w prawidłowym rozplanowaniu czasu. Innymi słowy jest to organizer osobisty z kontem pocztowym, dzięki któremu możemy mieć pewność, że o niczym nie zapomnimy i niczego nie przeoczymy.

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TheVideoDiary 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ