Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TAO 1.8 d

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: D-light
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.05.2009
Rozmiar: 18.9 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 208

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis TAO 1.8 d

TAO 1.8d jest to doskonały asystent/organizer, dzięki któremu możliwe jest bardziej efektywne i wydajne zarządzanie mniej lub bardziej istotnymi dla użytkownika informacjami. Ta prosta w obsłudze a zarazem bardzo rozbudowana aplikacja firmy D-light umożliwia między innymi tworzenie, grupowanie, sortowanie, kopiowanie i łączenie najróżniejszych ze sobą danych. Ale to nie wszystkie możliwości tego programu - dla posiadaczy komputerów z systemem operacyjnym Mac OS X została oddana do użytku aplikacja, która umożliwia również export/import różnego rodzaju plików (RTF/OPML/ACTA 7/HTML/doc) i stosowanie kasadowych arkuszy stylowych (CSS)! Pobierz już dziś wersję demo programu TAO 1.8d za darmo ze strony pobierz.pl!  

Podobne Organizery osobiste

 • Draco Organizer Professional

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.

 • EssentialPIM Free

  EssentialPIM to seria udanych aplikacji, które za zadanie mają pomóc każdemu w prawidłowym rozplanowaniu czasu. Innymi słowy jest to organizer osobisty z kontem pocztowym, dzięki któremu możemy mieć pewność, że o niczym nie zapomnimy i niczego nie przeoczymy.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • ePrzypominacz

  ePrzypominacz jest programem, który z pewnością ułatwi życie wielu z nas. Aplikacja ta ma za zadanie przypominać nam o ważnych datach. Bez względu na to czy jest to termin spotkania biznesowego czy obiadu z rodziną program nie da nam o tym zapomnieć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TAO 1.8 dAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ