Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Scheduler for Macintosh v. 5.0.7 (Tiger and Leopard Support)

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: www.macscheduler.net
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 228

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Scheduler for Macintosh v. 5.0.7 (Tiger and Leopard Support)

Scheduler for Macintosh to organizer o wielu praktycznych funkcjach.

Aplikacja umożliwia planowanie zadań i ustawianie alarmów z dowolnie wybranymi dźwiękami. Pozwala także na uruchamianie o określonej godzinie wybranych programów, plików oraz stron www. Użytkownik ma także możliwość zdefiniowania skrótów klawiszowych.

Podobne Organizery osobiste

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Scheduler for Macintosh v. 5.0.7 (Tiger and Leopard Support)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ