Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Scheduler for Macintosh v. 4.1.4 (Panther and Jaguar Support)

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: www.macscheduler.net
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther"
Liczba pobrań: 132

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Scheduler for Macintosh v. 4.1.4 (Panther and Jaguar Support)

Scheduler for Macintosh to organizer o wielu praktycznych funkcjach.

Aplikacja umożliwia planowanie zadań i ustawianie alarmów z dowolnie wybranymi dźwiękami. Pozwala także na uruchamianie o określonej godzinie wybranych programów, plików oraz stron www. Użytkownik ma także możliwość zdefiniowania skrótów klawiszowych.

Podobne Organizery osobiste

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Scheduler for Macintosh v. 4.1.4 (Panther and Jaguar Support)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ