Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Projector 1.0

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: app4mac Inc
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.04.2009
Rozmiar: 13.3 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 195

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Projector 1.0

Projector 1.0 to prosty w obsłudze a zarazem bardzo rozbudowany organizer osobisty dla użytkowników komputerów spod znaku firmy Apple, działających pod kontrolą systemu Mac OS X 10.5 "Leopard", który zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do profesjonalnego zarządzania projektami. Ta prosta aplikacja, służąca do administracji, monitorowania i organizacji wszystkich najważniejszych zadań użytkownika, pozwala zaoszczędzić jakże cenny czas. Mocna stroną Projectora jest bardzo przejrzysty i intuicyjny w obsłudze interfejs graficzny, który swoimi możliwościami i rozbudowaną paletą barw zaspokoi nawet najbardziej wymagających użytkowników. Program firmy app4mac Inc. do pobrania za darmo tylko ze strony pobierz.pl.

Podobne Organizery osobiste

 • ePrzypominacz

  ePrzypominacz jest programem, który z pewnością ułatwi życie wielu z nas. Aplikacja ta ma za zadanie przypominać nam o ważnych datach. Bez względu na to czy jest to termin spotkania biznesowego czy obiadu z rodziną program nie da nam o tym zapomnieć.

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Projector 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ