Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Projector 1.0

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: app4mac Inc
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.04.2009
Rozmiar: 13.3 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 194

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Projector 1.0

Projector 1.0 to prosty w obsłudze a zarazem bardzo rozbudowany organizer osobisty dla użytkowników komputerów spod znaku firmy Apple, działających pod kontrolą systemu Mac OS X 10.5 "Leopard", który zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do profesjonalnego zarządzania projektami. Ta prosta aplikacja, służąca do administracji, monitorowania i organizacji wszystkich najważniejszych zadań użytkownika, pozwala zaoszczędzić jakże cenny czas. Mocna stroną Projectora jest bardzo przejrzysty i intuicyjny w obsłudze interfejs graficzny, który swoimi możliwościami i rozbudowaną paletą barw zaspokoi nawet najbardziej wymagających użytkowników. Program firmy app4mac Inc. do pobrania za darmo tylko ze strony pobierz.pl.

Podobne Organizery osobiste

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 • EssentialPIM Free

  EssentialPIM to seria udanych aplikacji, które za zadanie mają pomóc każdemu w prawidłowym rozplanowaniu czasu. Innymi słowy jest to organizer osobisty z kontem pocztowym, dzięki któremu możemy mieć pewność, że o niczym nie zapomnimy i niczego nie przeoczymy.

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.

 • Kalendarzyk

  Kalendarzyk 5.9 to aplikacja przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowniczek komputera. Dlaczego? Została ona stworzona po to, aby pomóc każdej pani w dbaniu o kondycję ciała. Ten program pozwala na wyliczenie takich rzecz jak ilości dni płodnych...


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Projector 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ