Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Personal Finance 2.4.9.1

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Cafeina Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 02.05.2009
Rozmiar: 4.4 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 156

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Personal Finance 2.4.9.1

Personal Finance to rozwiązanie stworzone do lepszej kontroli osobistych wydatków. Najnowsza wersja dla miłośników firmy Apple - 2.4.9.1 - posiada opcje zabezpieczenia hasłem, exportu danych do Excela oraz ich prezentacji w postaci graficznej a także obsługi kilku różnych kont - to wszystko by łatwiejsza stała sie organizacja naszych środków finansowych. Ten przydatny organizer osobisty produkcji firmy Cafeina Software dostepny jest dla uzytkowników systemu Mac OS X do ściągnięcia za darmo tylko ze strony pobierz.pl!  

Podobne Organizery osobiste

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.

 • Organizer ucznia

  Organizer ucznia to prosty w obsłudze program, który przyda się każdemu uczniowi i studentowi. W znacznym stopniu ułatwi on bowiem przechowywanie informacji dotyczących naszej edukacji.

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Personal Finance 2.4.9.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ