Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Evernote 1.4.2b (Mac OS X)

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Evernote
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2009
Rozmiar: 14.2
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 281

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Evernote 1.4.2b (Mac OS X)

Evernote to aplikacja do przechowywania i synchronizacji danych pomiędzy różnymi urządzeniami, pracującymi pod kontrolą różnych systemów. Wszystkie dane, które zamieścisz w programie Evernote są zawsze synchronizowane pomiędzy wszystkimi Twoimi urządzeniami - komputerami czy telefonami - dostępnymi zarówno fizycznie, jak i zdalnie w sieci! Dodatkowo, aplikacja jest wyjątkowo uniwersalna - wspołpracuje z systemami Windows, Mac OS X i Windows Mobile a także z Iphonami! Ta świetna aplikacja, dostępna bezpłatnie do ściągnięcia ze strony pobierz.pl, umożliwia tworzenie notatek tekstowych i głosowych, zapisywanie stron internetowych, zdjęć oraz szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji (aplikacja zczytuje nawet tekst ze zdjęć!). Pobierz już teraz program Evernote dla systemu Mac OS X za darmo tylko ze strony pobierz.pl!

Na stronie pobierz.pl znajduje się również program Evernote dla innych platform:

- program Evernote dla systemu Windows Mobile

- program Evernote dla systemu Windows

- program Evernote dla Iphona

Podobne Organizery osobiste

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Evernote 1.4.2b (Mac OS X)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ