Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Evernote 1.4.2b (Mac OS X)

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Evernote
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2009
Rozmiar: 14.2
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 271

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Evernote 1.4.2b (Mac OS X)

Evernote to aplikacja do przechowywania i synchronizacji danych pomiędzy różnymi urządzeniami, pracującymi pod kontrolą różnych systemów. Wszystkie dane, które zamieścisz w programie Evernote są zawsze synchronizowane pomiędzy wszystkimi Twoimi urządzeniami - komputerami czy telefonami - dostępnymi zarówno fizycznie, jak i zdalnie w sieci! Dodatkowo, aplikacja jest wyjątkowo uniwersalna - wspołpracuje z systemami Windows, Mac OS X i Windows Mobile a także z Iphonami! Ta świetna aplikacja, dostępna bezpłatnie do ściągnięcia ze strony pobierz.pl, umożliwia tworzenie notatek tekstowych i głosowych, zapisywanie stron internetowych, zdjęć oraz szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji (aplikacja zczytuje nawet tekst ze zdjęć!). Pobierz już teraz program Evernote dla systemu Mac OS X za darmo tylko ze strony pobierz.pl!

Na stronie pobierz.pl znajduje się również program Evernote dla innych platform:

- program Evernote dla systemu Windows Mobile

- program Evernote dla systemu Windows

- program Evernote dla Iphona

Podobne Organizery osobiste

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Evernote 1.4.2b (Mac OS X)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ