Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EagleFiler 1.4.6

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Michael Tsai
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.06.2009
Rozmiar: 9 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 141

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis EagleFiler 1.4.6

EagleFiler 1.4.6­ to najnowsza wersja bardzo dobrego asystenta osobistego, dzięki któremu możliwe jest archiwizowanie i wyszukiwanie wiadomości pocztowych (Email), stron internetowych, dokumentów PDF i Word oraz wszystkich innych istotnych dla każdego użytkownika rzeczy i to z różnych źródeł! Autor tego prostego w obsłudze narzędzia, Michael Tsai, za głów­ny cel wyznaczył sobie stworzenie aplikacji o możliwie największej funkcjonalności przy zachowaniu czytelnego i łatwego w obsłudze interfejsu. EagleFiler 1.4.6 w pełni realizuje te założenia. Możliwość tworzenia specjalnych folderów do przechowywania danych, przypisawanie im adnotacji i kategorii oraz ich edytacja, szybkie wyszukiwanie a także konfigurowalne skróty klawiszowe to tylko niektóre funkcje tego programu, przeznaczonego dla użytkowników systemów Mac OS X 10.4 "Tiger" i Mac OS X 15.5 "Leopard". Pobierz za darmo organizer EagleFiler 1.4.6 tylko ze strony pobierz.pl.

Podobne Organizery osobiste

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • Draco Organizer Professional

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EagleFiler 1.4.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ