Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chandler for Mac OS X PPC

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Open Source Applications Foundation
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Rozmiar: 30.4 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 264

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Chandler for Mac OS X PPC

Chandler to rozbudowany organizer w formie kalendarza.

Aplikacja obsługuje różne strefy czasowe. Użytkownik ma między innymi możliwość sprawdzania poczty bezpośrednio z programu oraz porównywania kilku kalendarzy.

Podobne Organizery osobiste

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Organizer ucznia

  Organizer ucznia to prosty w obsłudze program, który przyda się każdemu uczniowi i studentowi. W znacznym stopniu ułatwi on bowiem przechowywanie informacji dotyczących naszej edukacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Chandler for Mac OS X PPCAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ