Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iBank 3.5.3

Kategoria: Domowe finanse
Producent: IGG Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.04.2009
Rozmiar: 26.1 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 313

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis iBank 3.5.3

iBank jest to program, który bez wątpienia przyczyni sie do lepszej kontroli domowych finansów. Zaprojektowana dla użytkowników systemów Mac OS X 10.5 "Leopard" aplikacja działa jak osobisty manager finansowy, który nie tylko na bieżąco śledzi i kontroluje ruch na naszym koncie bankowym, ale również potrafi analizować nasze przychody i wydatki tak, by można było optymalnie zaplanować przyszłe finansowe posunięcia. Doskonale dopracowany pod względem funkcjonalności interfejs graficzny w bardzo przejrzysty i zrozumiały sposób prezentuje informacje, dzieki czemu ich analiza staje sie dziecinnie prosta, wręcz przyjemna. A do rzadkości należy czerpanie przyjemności podczas stanu przeglądania naszego konta bankowego...Najnowsza wersja sztandarowego produktu firmy IGG Software - 3.4.2 - do ściągnięcia bezpłatnie ze strony pobierz.pl.    

Podobne Domowe finanse

 • PT Polecenie przelewu

  PT Polecenie przelewu to idealne rozwiązanie dla każdego kto boryka się z wszelkiego rodzaju drukami przelewu czy też polecenia wpłaty na konto.

 • PIT OPP 2012

  PIT OOP to ciekawa aplikacja umożliwiająca szybkie i zgodne ze wszelkimi procedurami generowanie Pitów za obiegły rok 2011. Jeżeli szukasz sprawdzonego narzędzia, które pomoże Ci uporać się z Pitami, pobierz PIT OPP 2012.

 • Wirtualny Inwestor

  Wirtualny Inwestor 4.4 to stworzona dla graczy giełdowych aplikacja, która pozwoli im na wirtualny trening umiejętności.

 • e-pity 2014

  Każdy zatrudniony ma obowiązek rozliczać się co roku. Część z nas decyduje się na skorzystanie z płatnych usług księgowych, którzy pomagają wypełnić deklarację PIT. Już teraz, z najnowszą wersję programu e-pity 2014 możemy rozliczać się sami i to bez posiadania specjalistycznej wiedzy księgowej.

 • Moje Konto

  Moje Konto JZK® X1 to aplikacja pozwalająca na zarządzanie finansami osobistymi oraz firmowymi w szybki i łatwy sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iBank 3.5.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Domowe finanse