Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Budget 6.0

Kategoria: Domowe finanse
Producent: Snowmint Creative Solutions
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 30.04.2009
Rozmiar: 8.3 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 315

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Budget 6.0

Budget 6.0 to ciekawa propozycja na rynku aplikacji mających domowe zastosowanie, a dokładniej wspierajaca optymalne zarządzanie domowymi finansami. Program jest dostępny dla wszystkich systemów Mac OS X a jego głównym zadaniem jest przedstawienie w łatwy sposób kiedy, ile i na co zostały przeznaczone nasze finanse. Firma Snowmint Creative Solutions stworzyła dla użytkowników komputerów Apple program bardzo stabilny, łatwy w obsłudze i wbrew pozorom przynoszący wymierne korzyści. Wystarczy tylko pobrać go bezpłatnie ze strony pobierz.pl i uruchomić a z czasem zobaczymy, że przy tych samych przychodach na koniec miesiąca stan naszego konta będzie wyglądał znacznie lepiej niz dotychczas.

Podobne Domowe finanse

 • e-pity 2014

  Każdy zatrudniony ma obowiązek rozliczać się co roku. Część z nas decyduje się na skorzystanie z płatnych usług księgowych, którzy pomagają wypełnić deklarację PIT. Już teraz, z najnowszą wersję programu e-pity 2014 możemy rozliczać się sami i to bez posiadania specjalistycznej wiedzy księgowej.

 • iBank

  iBank 3.5.3 to doskonały program do zarządzania domowymi finansami.

 • Wirtualny Inwestor

  Wirtualny Inwestor 4.4 to stworzona dla graczy giełdowych aplikacja, która pozwoli im na wirtualny trening umiejętności.

 • Moje Konto

  Moje Konto JZK® X1 to aplikacja pozwalająca na zarządzanie finansami osobistymi oraz firmowymi w szybki i łatwy sposób.

 • PIT OPP 2012

  PIT OOP to ciekawa aplikacja umożliwiająca szybkie i zgodne ze wszelkimi procedurami generowanie Pitów za obiegły rok 2011. Jeżeli szukasz sprawdzonego narzędzia, które pomoże Ci uporać się z Pitami, pobierz PIT OPP 2012.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Budget 6.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Domowe finanse