Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PDF Key Pro 3.7.7 (Mac OS X)

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Briksoftware
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 14.05.2009
Rozmiar: 1.65 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 941

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis PDF Key Pro 3.7.7 (Mac OS X)

Coraz więcej dokumentów jest tworzonych i zapisywanych w postaci popularnych PDFów. Twórcy takich dokumentów bardzo często jako formę ochrony praw autorskich stosują hasła zabezpieczające, które później zapominają lub poprostu gubią. Firma Briksoftware postanowiła pomóc takim osobą tworząc program PDF Key Pro, który służy do zabezpieczania i odblokowywania zabezpieczonych już PDFów.

Najnowsza wersja programu PDF Key Pro ujrzała światło dzienne 05.05.2009 i oznaczona jest symbolem 3.7.7.

W stosunku do poprzednich wersji poprawiony został problem rejestracji aplikacji na niektórych systemach oraz kompatybilości niektórych plików PDF.

Do najważniejszych zalet programu PDF Key Pro 3.7.7 należy nakładanie blokad w celu na przykład ochrony praw autorskich a z drugiej strony do odblokowywania PDFów zabezpieczonych przed kopiowaniem, drukowaniem i przeglądaniem, jednak zaznaczyc trzeba, iż program firmy Bricksoftware nie służy do łamania blokad dokumentów PDF stworzonych przez inne osoby.

Aplikacja PDF Key Pro 3.7.7 dostępna jest zarówno dla użytkowników systemów z serii Windows, jak i z systemów z serii Mac OS X.

Pobierz za darmo ten świetny program do umożliwiający między innymi przeglądanie i edycje PDFów ze strony pobierz.pl!

Bezpłatnie ze strony pobierz.pl można również pobrać wersje programu PDF Key Pro 3.7.7 dla systemu Windows.


Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • pdfFactory Pro

  pdfFactory Pro 4 to aplikacja, dzięki której każdy użytkownik będzie w stanie wygenerować plik w formacie PDF. Przyda się to w każdym biurze czy też firmie, tym bardziej, że stworzone pliki możemy zabezpieczać hasłem.

 • Corel PDF Fusion

  Corel PDF Fusion to profesjonalne narzędzie, które służy do konwersji oraz zarządzania dokumentami w postaci plików PDF. Dzięki niemu możemy zarówno przeglądać, tworzyć, jak również konwertować i edytować posiadane dokumenty.

 • Foxit PDF Editor

  Najnowsza wersja programu Foxit PDF Editor v2.1 do edycji dokumentów w formacie PDF.

 • Gaaiho PDF Reader

  W pełni darmowy, choć bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do przeglądania dokumentów i plików zapisanych w formacie PDF.

 • PDF-XChange Viewer

  PDF-XChange Viewer – czasem pisany także jako XChange PDF Viewer – to aplikacja podobna do popularnego Acrobat Reader, jednak różniąca się od niego znacznie – i to na plus!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PDF Key Pro 3.7.7 (Mac OS X)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądanie i edycja PDF