Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PDF Key Pro 3.7.7 (Mac OS X)

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: Briksoftware
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 14.05.2009
Rozmiar: 1.65 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 941

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis PDF Key Pro 3.7.7 (Mac OS X)

Coraz więcej dokumentów jest tworzonych i zapisywanych w postaci popularnych PDFów. Twórcy takich dokumentów bardzo często jako formę ochrony praw autorskich stosują hasła zabezpieczające, które później zapominają lub poprostu gubią. Firma Briksoftware postanowiła pomóc takim osobą tworząc program PDF Key Pro, który służy do zabezpieczania i odblokowywania zabezpieczonych już PDFów.

Najnowsza wersja programu PDF Key Pro ujrzała światło dzienne 05.05.2009 i oznaczona jest symbolem 3.7.7.

W stosunku do poprzednich wersji poprawiony został problem rejestracji aplikacji na niektórych systemach oraz kompatybilości niektórych plików PDF.

Do najważniejszych zalet programu PDF Key Pro 3.7.7 należy nakładanie blokad w celu na przykład ochrony praw autorskich a z drugiej strony do odblokowywania PDFów zabezpieczonych przed kopiowaniem, drukowaniem i przeglądaniem, jednak zaznaczyc trzeba, iż program firmy Bricksoftware nie służy do łamania blokad dokumentów PDF stworzonych przez inne osoby.

Aplikacja PDF Key Pro 3.7.7 dostępna jest zarówno dla użytkowników systemów z serii Windows, jak i z systemów z serii Mac OS X.

Pobierz za darmo ten świetny program do umożliwiający między innymi przeglądanie i edycje PDFów ze strony pobierz.pl!

Bezpłatnie ze strony pobierz.pl można również pobrać wersje programu PDF Key Pro 3.7.7 dla systemu Windows.


Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • PDFCreator

  PDFCreator 1.2 to użyteczny program, którego zadaniem jest tworzenie plików PDF z istniejących dokumentów. Aplikacja instaluje w systemie wirtualną drukarkę, do której przesyłany jest wybrany przez nas plik – może być to każdy dokument mający opcję drukowania.

 • VeryPDF PDF Editor

  VeryPDF jest prostą aplikacją do edycji plików PDF.

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.

 • PrimoPDF

  PrimoPDF 5 to darmowa aplikacja do tworzenia dokumentów PDF

 • JPEG to PDF

  JPEG to PDF jest to niewielka funkcjonalna aplikacja umożliwiająca szybkie konwertowanie jednego lub wielu plików graficznych do formatu PDF


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PDF Key Pro 3.7.7 (Mac OS X)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądanie i edycja PDF