Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Design and Print Studio 1.5.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: Metis International
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 06.09.2008
Rozmiar: 24 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 1345

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Design and Print Studio 1.5.9

Design and Print Studio to komplet narzędzi służących do tworzenia różnorodnych druków przydatnych w domu lub w biurze.

Za pomocą pakietu Design and Print Studio użytkownik może zaprojektować własną pocztówkę, zaproszenia, kalendarze, a także papier firmowy czy bannery.

Podobne Pozostałe

 • Mozilla Sunbird

  Mozilla Sunbird jest prostym i funkcjonalnym programem do zarządzania czasem i informacjami.

 • iPrint

  iPrint 6 to niewielka aplikacja, która przyda się zarówno do biura, jak też i każdemu użytkownikowi, który często drukuje. Służy ona do gromadzenia wielu stron n jednym arkuszu papieru, co pozwala znacznie zaoszczędzić tusz.

 • Rainlendar Lite

  Rainlendar Lite 2.8 to użyteczna aplikacja, która przyda się wszystkim zapracowanym użytkownikom. Mamy tu do czynienia z połączeniem funkcjonalnego kalendarza z organizerem.

 • PagePlus Starter Edition x4

  PagePlus Starter Edition x4 jest programem, który przyda się każdej osobie potrzebującej dobrego narzędzia do dokonywania składu publikacji. Jest to bezpłatna edycja wersji komercyjnej, przeznaczonej dla większych firm.

 • Organizer Pracy PL+

  Organizer Pracy PL+ to profesjonalne oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw, które ułatwi wewnętrzne zarządzanie, zaoszczędzając przy tym czas oraz pieniądze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Design and Print Studio 1.5.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ